• Lista osób zakwalifikowanych do drugiego etapu 1. Grotowskiej Olimpiady z Języka Angielskiego

• Do pierwszego etapu 1. Grotowskiej Olimpiady z Języka Angielskiego przystąpiło 227 uczniów z warszawskich szkół podstawowych.

Komisja Grotowskiej Olimpiady z Języka Angielskiego wyłoniła najlepsze 25 osoby.   Próg punktowy, który umożliwiał dostęp do drugiego etapu konkursu, było uzyskanie 27,5 pkt / 33 pkt.

Uczniowie przystępujący do olimpiady wykazali się wysokim poziomem języka angielskiego. Gratulujemy wyników!

Lista osób zakwalifikowanych do drugiego etapu

W razie pytań zapraszamy do kontaktu z koordynatorem Olimpiady (p. Bartosz Dębski) pod adresem mailowym: bartosz.debski@160lo.pl

Bartosz Dębski

• Złote Szkoły NBP

• Nasza Szkoła bierze udział w programie Złote Szkoły NBP. Jest to ogólnopolski program popularyzujący wiedzę ekonomiczną w środowiskach szkolnych. Ideą programu jest przygotowanie młodzieży do bezpiecznego i swobodnego poruszania się w świecie finansów. Program aktywizuje nauczycieli i uczniów do podejmowania zespołowych inicjatyw na rzecz swojej szkoły i najbliższego otoczenia przybliżających zagadnienia ekonomiczne w nowatorski i przystępny sposób.

Zapraszamy do obejrzenia zakładki poświęconej udziałowi w programie, gdzie można zobaczyć m.in. prace naszych uczniów.

• CLX MONTHLY

Edycja specjalna miesięcznika „CLX Monthly”.

Kontrola wydatków i oszczędzanie to sztuka powstrzymywania się od pokus, a siła woli jest jednym ze składników szczęścia. Jak można ją w sobie wyrobić? Jak nauczyć się gospodarowania finansami osobistymi? W tym numerze naszej gazetki podsumowujemy realizację interdyscyplinarnego projektu” Lekcja z ekonomią” w ramach ogólnopolskiego programu Złote szkoły NBP.

Zapraszamy do lektury edycji specjalnej miesięcznika „CLX Monthly”.

• 1 etap Grotowskiej Olimpiady z Języka Angielskiego

• Szanowni Państwo,

lista zakwalifikowanych do drugiego etapu 1 Grotowskiej Olimpiady z Języka Angielskiego zostanie opublikowana 30 kwietnia 2021 r. na stronie liceum.

Koordynator Olimpiady

Szanowni Państwo,

informujemy, iż zamknęliśmy zgłoszenia szkół podstawowych do pierwszego etapu Grotowskiej Olimpiady z Języka Angielskiego.

1 etap odbędzie się 16 kwietnia 2021 r. o godz. 10:00.

Przypominamy, że o formie (opisanej w regulaminie) oraz miejscu decyduje nauczyciel koordynator danej placówki. Do drugiego etapu, który odbędzie się 21 maja 2021 r. o godz. 10:00, zaprosimy około 20 uczniów, którzy otrzymają najwyższą liczbę punktów w pierwszym etapie. Lista zostanie opublikowana na stronie liceum 30 kwietnia 2021.

Szkoły biorące udział w Olimpiadzie:

Społeczna Szkoła Podstawowa Nr 14 Im. Dzieci Zjednoczonej Europy Społecznego Towarzystwa Oświatowego

Szkoła Podstawowa przy Społecznym Liceum Ogólnokształcącym nr 4 im. Batalionu AK „Parasol”

Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 68 im. Artura Oppmana

Szkoła Podstawowa nr 133 im. Stefana Czarnieckiego Warsaw

Bilingual School Dwujęzyczna Szkoła Podstawowa im. Władysława Bartoszewskiego

Prywatna Szkoła Podstawowa nr 51 Szkoła Podstawowa nr 261 im. Stanisława Kostki Potockiego w Zespole Szkół nr 79 w Warszawie

Szkoła Podstawowa nr 100 im. płk. Francesco Nullo

Szkoła Podstawowa nr 94 im. I Marszałka Polski J. Piłsudskiego

Szkoła Podstawowa nr 58 im. Tadeusza Gajcego

Szkoła Podstawowa nr 52. im. Macieja Aleksego Dawidowskiego "Alka"

Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Juliusza Verne'a Didasko