• Otwarcie nowego boiska!

• W pierwszej lekcji na nowym boisku mieli zaszczyt uczestniczyć chłopcy z klas 2B1 vs. 2A2 i 1B1. Mecz zakończył się remisem 7:7, a pierwszą bramkę zdobył Szymon Bochyński z 1B1.

• Spotkanie z Native speakerem.

• 23.02.2024 odbyło się spotkanie z muzykiem pochodzenia brytyjskiego. Pan Gerald Fitzgibbon rozmawiał z uczniami na temat historii muzyki. Uczniowie z klas Ib2 i IId2 mieli okazję także zaśpiewać wspólnie niektóre piosenki.

Organizację przedsięwzięcia zajął się nauczyciel języka nagielskiego Pan Tomasz Gwóźdź.

• Grotowska Olimpiada

• Z przyjemnością informujemy, że na podstawie wyników zdobytych przez uczniów biorących udział w II etapie Grotowskiej Olimpiady wyłoniono 6 osób,które zakwalifikowały się do kolejnego etapu. Są to:

Tomasz Strode,

Lena Frankowska,

Zofia Radecka,

Julia Jargieło,

Gabriela Grobelna,

Hanna Adaszek.

Serdecznie gratulujemy i zapraszamy na ostatni etap Olimpiady 16 kwietnia 2024.(szczegóły w regulaminie)

Renata Gruszczyńska i Ewa Owczarek

• Projekt - Łączka

• Wybrani uczniowie z kl. 1b1 i 2b1, 5 lutego br. uczestniczyli (niestety) po raz ostatni w tej edycji projektu IPN Łaczka i inne miejsca poszukiwań. Teraz do 5 kwietnia mają czas na przygotowanie etiudy filmowej związanej z projektem. Do finału zostanie zakwalifikowanych tylko 15 filmów, a grup uczestniczących z całej Polski jest aż 62.