• CLX LO- 15 m. na Mazowszu w szachach szybkich.

• Bardzo dobry występ zanotowała reprezentacja CLX LO w Drużynowych Mistrzostwach Mazowsza w Szachach Szybkich rozegranych w sobotę 20 listopada w Wesołej.
            Nasza Szkoła zajęła XV m. (2 zwycięstwa, 2 remisy i 2 przegrane), lepsze niż 2 lata temu. Rok temu zawody zostały odwołane z powodu pandemii. W składzie naszej reprezentacji znaleźli się przede wszystkim debiutanci i początkujący szachiści, którzy świetnie poradzili sobie z bardziej doświadczonymi przeciwnikami. Zawody rozgrywane były na 4 szachownicach (3 męskich i 1 kobiecej) na dystansie 7 rund w tempie 10 min. + bonus 5 sek. za każdy ruch.
            Wyniki:
            1. CLX LO- LO im. Prusa w Siedlcach 0:4
            2. CLX LO- LO im. Małachowskiego w Płocki 4:0
            3. CLX LO- XIV LO Staszica w Warszawie 0,5- 3,5
            4. CLX LO- Wojskowe LO Informatyczne w Warszawie 2:2
            5. CLX LO- Zespół Szkół Lic. i Ekon. nr 1 w Warszawie 2:2
            6. CLX LO- Zespół Szkół Lic. i Ekon. nr 1 w Warszawie II 2,5- 1,5
            7. CLX LO- XXVII LO Czackiego w Warszawie 2:2.

Wyniki indywidualne:
            1 szachownica- Krystian Wieczorek 4 pkt. z 7
            2 szachownica- Piotr Książek 2 pkt. z 7
            3 szachownica- Jakub Chwała 4,5 z 7
            4 szachownica- Maja Bielak 0,5 z 3
            4 szachownica- Rozalia Zawisławska 2 z 4

• Grotowskie bluzy szkolne!

• Drodzy uczniowie, nauczyciele i pracownicy szkoły,Szkolne bluzy w tegorocznej odświeżonej kolorystyce są już dostępne! Serdecznie zapraszamy do zakupu, zwłaszcza że dzięki temu stajecie się wizytówką naszej społeczności również poza szkołą. Swoją bluzę możesz kupić na stronie sklepu internetowego Schoodies.

Oto bezpośredni link do strony z naszymi bluzami:

TUTAJ

Musicie się śpieszyć, ponieważ bluzy można kupować tylko przez najbliższe 14 dni, czyli do niedzieli 28 listopada 2021 roku. Zamówione bluzy przywędrują do szkoły, gdzie będziecie mogli je odebrać, lub prosto do waszych domów.

Serdecznie pozdrawiamy