• Brawa dla najlepszych!

• Oto nasi najlepsi uczniowie. Jesteśmy z Was dumni.

• Życzenia wakacyjne

• Po dziesięciu miesiącach wytężonej pracy nadszedł wyczekiwany przez wszystkich uczniów czas wakacji. Czas odpoczynku od nauki, dzwonków i porannego wstawania.

Dziękując za wysiłek i współpracę życzymy wszystkim Uczniom, Rodzicom, Nauczycielom i Pracownikom naszej szkoły, by nadchodzące wakacje były radosne
            i pełne niezapomnianych wrażeń.

Wierzymy, że wszyscy spotkamy się zdrowi, wypoczęci, z zapasem sił
            i w doskonałych humorach w nowym roku szkolnym.

Dyrekcja oraz Grono Pedagogiczne CLX LO

• Najlepsi CHEMICY wśród uczniów klas trzecich gimnazjum.