• Grono Pedagogiczne

        • DYREKTOR SZKOŁY   -   Dorota Postek

          WICEDYREKTOR SZKOŁY - Edyta Urbańska

           

          NASI NAUCZYCIELE

          Przedmiot

          Imię i nazwisko nauczyciela

          Klasy

          JĘZYK POLSKI

          Agnieszka Chojnowska-Wojtczak

          2c4, 2d4, 2C3, 2E3,2G3

          Barbara Janik-Płocińska

          2B3, 3a

          Rafał Niezgoda

          2e4, 2g4, 2A3, 2D3, 2F3

          Kinga Popielas  1b, 2a4, 2b4, 3b, 3c, 
          Janusz Uhma 1a, 1c, 1d, 1e, 2f4

          JĘZYK ANGIELSKI

          Karolina Barska - Fomin

          1b, 1c, 1d, 1e, 2b4, 2A3, 2E3, 2F3, 2G3

          Reka Bogar 2a4, 2e4, 2F3, 3b

          Piotr Chodniewicz

          1c, 2c4, 2e4,  2g4, 2B3, 2D3, 2G3,  3c

           Bartosz Dębski 1b, 2f4, 2C3, 2F3

          Renata Gruszczyńska

          1d, 1e, 2E3, 3b, 3c

          Paweł Krasowski

          2D3

          Agata Kwaśniewska

          2c4, 2d4,  2g4 

          Ewa Owczarek

          2a4, 2c4, 2d4, 2e4, 2g4, 3a

          Sylwia Wierzbowska

          2c4, 2f4, 2g4, 2A3, 2B3, 2C3, 2E3, 

          Ewelina Żebrowska-Marmol

          1a,  2A3, 2D3

          JĘZYK NIEMIECKI

          Paweł Krasowski

          1b, 1c, 1d,  2a4, 2b4, 2c4, 2e4, 2g4, 2B3, 2C3, 2D3, 2E3, 2F3, 3b

          Edyta Urbańska

          1d, 1e, 2c4, 2g4, 2B3, 2C3. 2F3, 3a

          JĘZYK ŁACIŃSKI

          ks. Radosław Wasiński

          2c4, 2f4, 2C3,

          JĘZYK FRANCUSKI

          Paulina Jałtuszyk

          1b, 1c, 2d4, 2e4,  2f4,  2B3, 2C3, 2G3,

          JĘZYK HISZPAŃSKI

          Marta Gajewska

          1a, 1e, 2a4, 2b4, 2d4, 2f4, 2A3, 2B3, 2C3, 2F3, 2G3, 3a, 3b, 3c, 

          Anna Żorska

          1a, 1c,,1d, 2b4, 2c4, 2e4, 2d4, 2e4,  2f4,  2g4,  2A3, 2B3, 2C3, 2E3, 3b, 3c

          HISTORIA

          Aneta Bartczak

          1b, 2a4,  2b4, 2g4, 2E3, 1G3, 2b,

          Małgorzata Lizak

          1a, 1b, 1d, 1e, 2b4, 2c4,  2e4, 2f4, 2B3

          Andrzej Żarkiewicz

          1c, 2b4, 2d4

          HISTORIA I SPOŁECZEŃSTWO

          Małgorzata Lizak

          2C3, 3a

          Aneta Bartczak 2D3, 2G3

          Andrzej Żarkiewicz

          2A3, 2F3, 3c

          WOS

          Agnieszka Chojnowska-Wojtczak

          1c4,

          Aneta Bartczak

          2a4, 1A3, 1B3, 1E3, 1F3, 2b,

          Dorota Postek

          1a, 1c, 1e, 2c4

          Beata Ziemba

          1b, 1d, 2f4, 2g4, 2A3, 2F3

          Andrzej Żarkiewicz

          2b4, 2d4, 2e4,   

          PRZEDSIĘBIORCZOŚĆ

          Beata Ziemba

          2a4, 2b4, 2c4, 2d4, 2e4, 2f4, 2g4

          RELIGIA

          Ks. Krzysztof Hałaj

          2e4,  2f4, 2B3, 2C3, 2D3,

          Justyna Zając

          1a, 1b, 1c, 1d, 1e, 2a4, 2b4, 2c4, 2d4, 2g4, 2A3, 2B3,

          GEOGRAFIA

          Ewelina Korcz

          1a, 1b, 1c, 1d, 1e, 2a4, 2b4, 2c4, 2d4, 2g4, 2A3, 2F3, 

          GEOGRAFIA POLITYCZNA

          Ewelina Korcz

          2A3, 2F3

          BIOLOGIA

          Gabriela Wierzbicka-Dybek

          2b4, 2f42B3,

          Anna Prejs - Stojak 1a, 1b, 1c, 1d, 1e, 2a4, 2b4, 2d4, 2e4, 2g4

          Urszula  Kulicka

          1b, 2c4,  2C3, 3c

          FIZYKA

          Bożena Ciborowska

          1a, 1b, 1c, 1d, 1e, 2a4, 2b4, 2c4, 2d4, 2e4, 2f4, 2g4, 2D3, 2G3, 3a 

          CHEMIA

          Ewa Żorska

          2b4, 2c4, 2C3, 3c

          Natalia Grodzka 1a, 1b, 1c, 1d, 1e, 2a4, 2b4, 2d4, 2e4, 2f4, 2g4

          PRZYRODA

          Anna Prejs - Stojak

          2B3, 2E3, 3b

          MATEMATYKA

             

          Andrzej Braun

          1c, 2c4, 2e4,  2f4,  2A3, 2B3, 2E3,

          Patryk Kobiałka

          1a1b, 1c, 1e, 2a4, 2e4, 2f4, 2C3

          Dorota Kucharczyk

          2b4, 2c4, 2e4,  2C3, 2E3, 2F3, 2G3, 3b

          Urszula Słupska

          1d, 2d4, 2g4, 2D3, 3a, 3c

          Zdzisława Włodarczyk

          indywidualne

          INFORMATYKA

          Tomasz Pytlak

          1d, 2a4, 2b4, 2c4, 2d4, 2e4, 2f4, 2g4, 2D3, 2G3, 3a

          Marzena Wiśniewska 1a, 1b, 1c, 1e

          ZAJĘCIA ARTYSTYCZNE

          Agnieszka Radke

          2e4,  2B3, 2C3, 2E3, 2F3

          PLASTYKA

          Agnieszka Radke

          1a, 1b, 1c, 1d, 1e

          WYCHOWANIE FIZYCZNE

          Urszula Kulicka

          1c, 2a4, 2B3, 2C3,

          Edyta Kułakowska

          1a, 1b, 1c, 1d, 2c4, 2d4, 2f4,  2g4, 2E3, 2F3, 3b

          Anna Matuszewska

          1a, 1e, 2a4, 2A3, 2C3, 2c

          Rafał Dropia

          2b4, 2c4, 2d4, 2e4,  2A3, 2D3, 2E3, 2G3, 3a

          Waldemar Polak 1b, 1e, 2f4,

          Tomasz Szczęsny

          1d, 2b4, 2e4,  2g4,  2B3, 2D3, 2F3, 3a, 3b, 3c

          MECHATRONIKA

          Tomasz Pytlak

          1d, 2d4, 2g4,  2D3, 2G3, 3a

          BEZPIECZEŃSTWO

          Małgorzata Lizak

          1a, 1b, 1c, 1d, 1e

          ETYKA

          Paweł Starczewski

          1a4, 1c4, 1d4, 1e4, 1f4, 1g4, 1C3, 1D3, 1E3, 1G3, 2a, 2b, 2c

          BRYDŻ/SZACHY

          Rafał Dropia

          2A3, 2D3, 2G3

          BIBLIOTEKA

          Beata Bliźniewska-Dzik

           

           

             Wszyscy uczniowie

          Maria Sawosz

          PEDAGOG

          Anna Całka

          PSYCHOLOG

          Agata Kwaśniewska

           

          Renata Sudoł