• Lp.

          Zajęcia

          Prowadzący

          Termin

          Koła zainteresowań

          1.  

          Koło matematyczne

          p. A. Braun

          Piątek godz. 7:30

          1.  

          Koło filmowe

          p. R. Gruszczyńska

          Środa godz. 15.05

          1.  

          Joga / fitness

          Piłka ręczna

          p. E. Kułakowska

          Poniedziałek godz. 14:15

          1.  

          Koło debatanckie

          p. M. Lizak

          Raz w miesiącu (termin podany na Librusie)

          1.  

          Piłka siatkowa

          p. A. Matuszewska

          Czwartek godz. 15.30 – 17.00

          1.  

          Koło historyczne i sztuka retoryki

          p. R. Niezgoda

          Poniedziałek godz. 16:00

          1.  

          Koło debatanckie

          p. K. Popielas

          Raz w miesiącu (termin podany na Librusie)

          1.  

          Koło matematyczne

          p. U. Słupska

          Piątek godz. 7.30

          1.  

          Badminton

          p. T. Szczęsny

          Wtorek godz. 15.55

          1.  

          Konwersacje przy użyciu nowoczesnych technologii

          p. S. Wierzbowska

          Czwartek godz. 14:15

          1.  

          Szachy / brydż

          p. R. Dropia

          Środa godz. 16:00

          Zajęcia wyrównawcze

          1.  

          Zajęcia wyrównawcze
          z fizyki

          p. B. Ciborowska

          Czwartek godz. 7.30

          1.  

          Zajęcia wyrównawcze
          z chemii

          p. E. Żorska

          Poniedziałek godz. 7.30

          1.  

          Zajęcia wyrównawcze
          z matematyki

          p. D. Kucharczyk

          Wtorek godz. 7.30

          1.  

          Zajęcia wyrównawcze
          z języka angielskiego (dla klas II i III)

          p. E. Owczarek

          Środa godz. 7.30

          1.  

          Zajęcia wyrównawcze
          z języka angielskiego
          (dla klas I)

          p. E. Żebrowska - Marmol

          Poniedziałek godz. 14.15

          1.  

          Zajęcia wyrównawcze
          z matematyki

          p. P. Kobiałka

          Piątek godz. 7.30

          1.  

          Edukatorium informatyczne

          P T. Pytlak

          Poniedziałek – piątek, na każdej przerwie (z wyjątkiem przerw, podczas których nauczyciel pełni dyżur)

          1.  

          Zajęcia wyrównawcze
          z matematyki (klasa 2a)

          p. A. Braun

          Środa  godz. 7:30

          1.  

          Zajęcia wyrównawcze
           z języka angielskiego

          p. A. Kwaśniewska

          Wtorek godz. 15.00

          Fakultety

          1.  

          Przygotowanie do matury
          z języka angielskiego

          p. P. Chodniewicz

          Czwartek  godz. 9:15

          1.  

          Przygotowanie do matury
          z historii

          p. M. Lizak

          Środa godz. 7.30

          1.  

          Przygotowanie do matury
          z języka hiszpańskiego

          p. A. Żorska

          Poniedziałek  godz. 13:10

          1.  

          Przygotowanie do matury
          z języka niemieckiego

          p. P. Krasowski

          Czwartek godz. 8:20

          1.  

          Przygotowanie do matury
          z fizyki

          p. B. Ciborowska

          Wtorek godz. 15:05

          1.  

          Przygotowanie do matury
          z geografii

          p. E. Korcz

          Poniedziałek godz. 15:00

          1.  

          Przygotowanie do matury
          z matematyki

          p. U. Słupska

          Środa godz. 7.30

          1.  

          Przygotowanie do matury
          z języka polskiego

          p. K. Popielas

          Środa godz. 7.30

          1.  

          Konsultacje z języka polskiego

          p. B. Janik - Płocińska

          1.02.2020 godz. 9.00 do 10.30

          Pozostałe terminy do ustalenia