• Grotowska Olimpiada z Języka Angielskiego

• Z przyjemnością informujemy, że na podstawie wyników zdobytych przez uczniów biorących udział w II etapie Grotowskiej Olimpiady wyłoniono 6 osób,które zakwalifikowały się do kolejnego etapu. Są to:

Tomasz Strode,

Lena Frankowska,

Zofia Radecka,

Julia Jargieło,

Gabriela Grobelna,

Hanna Adaszek.

Serdecznie gratulujemy i zapraszamy na ostatni etap Olimpiady 16 kwietnia 2024.(szczegóły w regulaminie)

Renata Gruszczyńska i Ewa Owczarek

Do II etapu Grotowskiej Olimpiady z j.angielskiego zostali zakwalifikowani następujący uczniowie:

Tomasz Strode

Lena Frankowska

Zofia Radecka

Hanna Adaszek

Urszula Łuckiewicz

Julia Jargieło

Gabriela Grobelna

Matylda Krzyżanowska

Wiktor Zgoda

Gratulujemy i zapraszamy na kolejny etap olimpiady, który odbędzie się w siedzibie CLX LO 20 lutego 2024 r o godzinie 9.00.

Ze względu na małą osób zakwalifikowanych, do III etapu zostanie wyłonionych 5 lub 6 osób z najwyższym wynikiem z testu wiedzy i umiejętności, który odbędzie się we wcześniej już wspomnianym terminie.

W razie pytań jesteśmy do dyspozycji:

Renata Gruszczyńska i Ewa Owczarek

Zapraszamy uczniów klas VII i VIII szkół podstawowych do wzięcia udziału w Grotowskiej Olimpiadzie z języka angielskiego.

I etap szkolny odbędzie się 27 listopada 2023 r.

Zgłoszenia uczestnictwa szkoły (jedno wspólne zgłoszenie ze szkoły) należy przesłać korzystając z formularza na stronie szkoły w zakładce „Grotowska Olimpiada” do 20 listopada 2023 r (poniedziałek).

Przed zgłoszeniem szkoły prosimy o zapoznanie się z poniższym regulaminem.

Regulamin IV Grotowskiej Olimpiady

Przykładowy arkusz Grotowskiej Olimpiady

Formularz zgłoszeniowy

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt mailowy: renata.gruszczynska@160lo.pl lub ewa.owczarek@160lo.pl

Olimpiada jest wpisana na listę kuratoryjną, laureaci olimpiady mogą ubiegać się o dodatkowe punkty do szkoły ponadpodstawowej.