• Grono Pedagogiczne

        • DYREKTOR SZKOŁY   -   Dorota Postek

          WICEDYREKTORZY SZKOŁY - Edyta Urbańska, Ewelina Korcz

           

          NASI NAUCZYCIELE

          Przedmiot

          Imię i nazwisko nauczyciela

          Klasy

          JĘZYK POLSKI

          Agnieszka Chojnowska-Wojtczak

          1a, 3c4, 3C3, 3E3, 3G3

          Adam Dombrowski

          1c, 1d, 1e, 2a, 2e, 3d4

          Barbara Janik-Płocińska

          3B3

          Rafał Niezgoda

          3e4, 3g4, 3A3, 3D3, 3F3

          Kinga Popielas

          1b2, 2b, 3a4, 3b4

          Janusz Uhma

          1b1, 2c, 2d, 3f4

          JĘZYK ANGIELSKI

          Karolina Barska - Fomin

          2c, 2d, 2e, 3b4, 3A3, 3E3, 3F3, 3G3

          Reka Bogar

          1b2, 3a4, 3e4, 3F3

          Piotr Chodniewicz

          1a, 1e, 2c, 3c4, 3e4, 3g4, 3B3, 3D3, 3G3

          Bartosz Dębski

          1d, 2b, 3d4, 3f4, 3C3, 3D3, 3F3,

          Renata Gruszczyńska

          1a, 1b2, 1c, 2d, 2e, 3E3

          Kamil Jedynak

          1c, 1e, 2c, 3c4, 3f4, 3A3, 3B3, 3C3, 3E3

          Ewa Owczarek

          1b1, 3a4, 3c4, 3d4, 3e4, 3g4

          Ewelina Żebrowska-Marmol

          1d, 2a, 3c4, 3g4, 3A3, 3D3

          JĘZYK NIEMIECKI

          Paweł Krasowski

          1c, 1e, 2b, 2c, 2d, 3a4, 3b4, 3c4, 3e4, 3g4, 3B3, 3C3, 3D3, 3E3, 3F3

          Mariola Orłowska

          1a, 1b1, 1b2

          Edyta Urbańska

          1d, 2e, 3c4, 3g4, 3B3, 3C3, 3F3

          JĘZYK ŁACIŃSKI

          ks. Radosław Wasiński

          1b1, 1b2

          JĘZYK FRANCUSKI

          Paulina Jałtuszyk

          2b, 2c, 3d4, 3e4, 3f4, 3B3, 3C3, 3G3

          Wojciech Giże

          1a, 1b1, 1b2, 1c, 1d

          JĘZYK HISZPAŃSKI

          Marta Gajewska

          2a, 2c, 2e, 3a4, 3b4, 3d4, 3f4, 3A3, 3B3, 3C3, 3F3, 3G3

          Maria Jackowska

          1e, 2a, 2d, 3b4, 3c4, 3d4, 3e4, 3f4, 3A3, 3B3, 3C3, 3E3

          HISTORIA

          Aneta Bartczak

          1e, 2b, 3a4, 3g4, 3E3

          Małgorzata Lizak

          1b1, 2a, 2b, 2d, 2e, 3b4, 3c4, 3e4, 3f4, 3B3

          Mariola Orłowska

          1a, 1c, 1e

          Andrzej Żarkiewicz

          1b2, 1d, 2c, 3b4, 3d4

          HISTORIA I SPOŁECZEŃSTWO

          Aneta Bartczak

          3B3, 3D3, 3G3

          Mariola Orłowska

          3C3

          Andrzej Żarkiewicz

          3A3, 3F3

          WOS

          Aneta Bartczak

          1a, 1b1, 1c, 1e

          Dorota Postek

          1b2, 1d, 2a, 2c, 2e

          Beata Ziemba

          2b, 2d, 3A3, 3F3

          PRZEDSIĘBIORCZOŚĆ

          Beata Ziemba

          2a, 2b, 2c, 2d, 2e, 3a4, 3b4, 3c4, 3d4, 3e4, 3f4, 3g4

          RELIGIA

          Ks. Krzysztof Hałaj

          1a, 1b1, 2b, 3e4, 3f4, 3C3, 3D3, 3E3

          Karolina Zając

          1b2, 1c, 1d, 1e, 2a, 2c, 2d, 2e, 3a4, 3b4, 3c4, 3d4, 3g4, 3A3, 3B3

          GEOGRAFIA

          Ewelina Korcz

          1b1, 1e, 2a, 3a4, 3F3

          Magdalena Strzemieczna

          1a, 1b2, 1c, 1d, 1e, 2b, 2c, 2d, 2e, 3a4, 3b, 3c4, 3d4, 3e4, 3f4, 3g4, 3A3

          BIOLOGIA

          Gabriela Wierzbicka-Dybek

          1b1, 1b2, 1d, 3b4, 3f4, 3B3

          Urszula  Kulicka

          2b, 3c4, 3C3

          Paweł Kwiatkowski

          1a, 1c, 1e, 2a, 2b, 2c, 2d, 2e, 3a4, 3b4, 3d4, 3e4, 3g4

          FIZYKA

          Bożena Ciborowska

          1d, 2d, 3a4, 3b4, 3d4, 3f4, 3g4, 3D3, 3G3

          CHEMIA

          Ewa Żorska

          1a, 1b1, 1b2, 1d, 1e, 2d, 2e, 3b4, 3c4, 3C3

          Natalia Grodzka

          1c, 2a, 2b, 2c, 3a4, 3d4, 3e4, 3f4, 3g4

          PRZYRODA

          Paweł Kwiatkowski

          3B3, 3E3

          MATEMATYKA

          Andrzej Braun

          2c, 3c4, 3e4, 3f4, 3A3, 3B3, 3E3

          Patryk Kobiałka

          2a, 2b, 2c, 2e, 3a4, 3C3

          Dorota Kucharczyk

          3b4, 3c4, 3e4, 3C3, 3E3, 3F3, 3G3

          Sylwia Pawłowska

          1b1, 1b2, 1c, 1e, 3e4, 3f4

          Urszula Słupska

          1a, 1d, 2d, 3d4, 3g4, 3D3

          INFORMATYKA

          Tomasz Pytlak

          1a, 1b1, 1b2, 1c, 1d, 1e, 2d, 3a4, 3b4, 3c4, 3d4, 3e4, 3f4, 3g4, 3D3, 3G3

          Marzena Wiśniewska

          1b2, 1c, 1d, 2a, 2b, 2c, 2e, 3d4

          ZAJĘCIA ARTYSTYCZNE

          Agnieszka Radke

          3e4, 3E3

          PLASTYKA

          Agnieszka Radke

          1a, 1b1, 1b2, 1c, 1d, 1e

          WYCHOWANIE FIZYCZNE

          Urszula Kulicka

          1a, 2c, 3a4, 3C3

          Edyta Kułakowska

          1b2, 2a, 2b, 2c, 2d, 3c4, 3f4, 3B3, 3E3

          Anna Matuszewska

          1b1, 1c, 2a, 2e, 3a4, 3C3, 3F3

          Rafał Dropia

          1d, 3b4, 3c4, 3d4, 3e4, 3A3, 3D3, 3G3

          Waldemar Polak

          1b1, 1c, 1d, 1e, 2b, 2e, 3f4

          Tomasz Szczęsny

          1d, 2d, 3b4, 3e4, 3g4, 3B3, 3D3, 3E3, 3F3

          MECHATRONIKA

          Tomasz Pytlak

          1d, 2d, 3d4, 3g4, 3D3, 3G3

          BEZPIECZEŃSTWO

          Urszula Kulicka

          1a

          Małgorzata Lizak

          1b1, 1b2, 1c,

          Ewa Żorska

          1d, 1e

          ETYKA

          Mariola Orłowska

          Wszystkie klasy

          BIBLIOTEKA

          Beata Bliźniewska-Dzik

          Wszyscy uczniowie

          Maria Sawosz

          PEDAGOG

          Anna Całka

          Aleksandra Nowakowska - Moskwa

          PSYCHOLOG

          Agata Kwaśniewska

          NAUCZYCIEL WSPÓŁORGANIZUJĄCY KSZTAŁCENIE

          Renata Sudoł