REKRUTACJA PODSTAWOWA

Termin

Złożenie wniosku, w tym zmiana wniosku o przyjęcie do szkoły ponadpodstawowej wraz z dokumentami (podpisanego przez co najmniej jednego rodzica/prawnego opiekuna)

od 15 maja 2024 r.

do 29 maja 2024 r.

do godz. 15.00

Uzupełnienie wniosku o przyjęcie do szkoły ponadpodstawowej o świadectwo ukończenia szkoły podstawowej i o zaświadczenie o wyniku egzaminu ósmoklasisty oraz złożenie nowego wniosku, w tym zmiana przez kandydata wniosku o przyjęcie, z uwagi na zmianę szkół do których kandyduje.

od 3 lipca 2024 r.
        do 10 lipca 2024 r.
        do godz. 15.00

Komisja       rekrutacyjna       ogłasza       listy        kandydatów zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych do przyjęcia do oddziałów klasy pierwszej. 19 lipca 2024 r.

Potwierdzenie woli przyjęcia w postaci przedłożenia oryginału świadectwa ukończenia szkoły i oryginału zaświadczenia o wynikach egzaminu zewnętrznego, o ile nie zostały one złożone w uzupełnieniu wniosku o przyjęcie do szkoły ponadpodstawowej.

od 19 lipca 2024 r.
        do 24 lipca 2024 r.
        do godz. 15.00

Komisja rekrutacyjna ogłasza listy kandydatów przyjętych i nieprzyjętych.

25 lipca 2024 r.
        do godz. 14.00

REKRUTACJA UZUPEŁNIAJĄCA

Termin

od 29 lipca 2024 r.
        do 31 lipca 2024 r.
        do godz. 15.00

Komisja       rekrutacyjna       ogłasza       listy        kandydatów  zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych do przyjęcia do oddziałów klasy pierwszej.

8 sierpnia 2024 r.

od 8 sierpnia 2024 r.
        do 12 sierpnia 2024 r.
        do godz. 15.00

Komisja rekrutacyjna ogłasza listy kandydatów przyjętych i nieprzyjętych.

12 sierpnia 2024 r.
        do godz. 14.00